Olimpia wygrała sparing z Burzeninem [zdjęcia]

Wynikiem 5:3 zakończyło się spotkanie Olimpii Karsznice z GKS Burzenin. Sparing rozegrano dzisiaj na stadionie MOSiR.

Relacjonuje Lech Kulma, obserwator rozgrywek:
Olimpia Karsznice (seniorzy) rozegrała sparing na sztucznym boisku MOSiR-u. Rywalemzespołu była drużyna GKS Burzenin. Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando gości z Burzenina, którzy wygrywali 2:0 do przerwy. W drugiej połowie gospodarze uporządkowali grę i strzelili aż pięć bramek w tym jedną bramkę z rzutu karnego , goście natomiast strzelili tylko jedną bramkę i mecz skończył się wynikiem 5:3 dla Olimpii.

Olimpia Karsznice - GKS Burzenin 5:3 (0:2)
Strzelcy bramek dla Olimpii: Rafał Zieliński x2, Marcin Klimczak x2 , Paweł Kozłowski.