Wiktoria Szadek pokonała MKS Zduńska Wola [zdjęcia]

[email protected]
Wiktoria Szadek pokonała MKS Zduńska Wola 2:0
Wiktoria Szadek pokonała MKS Zduńska Wola 2:0 Lech Kulma
Rozgrywki ligowe klasy A w piłce nożnej rozpoczęte. W sobotę, 10 sierpnia, beniaminek rozgrywek MKS Zduńska Wola przegrał na własnym boisku z Wiktorią Szadek.

Relacjonuje Lech Kulma:
Beniaminek MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku Wictorię Szadek. Faworytem tego spotkania była drużyna gości. W zespole gospodarzy zabrakło kilku podstawowych graczy.
Początek pierwszej połowy był dość wyrównany. Oba zespoły miały kilka niewykorzystanych sytuacji podbramkowych. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0 .
W drugiej połowie goście z każdą minutą uzyskiwali przewagę jako zespół bardziej doświadczony i w 62 minucie po błędzie obrony bramkę dla gości zdobył Michał Wróblewski. Pięć minut przed końcem spotkania kolejny błąd obrony wykorzystał Damian Golisz i Wictoria wygrała całe spotkanie 2:0

MKS Zduńska Wola - Wictoria Szadek 0:2 (0:0)
Widzów 130.

MKS Zduńska Wola: Daniel Zielonka - Wojciech Sopur, Marcin Piotrowski, Piotr Kaczmarek, Dawid Ciesielski, Filip Piasecki, Szymon Ratajczyk, Tomasz Bednarek, Bartosz Niziołek, Przemysław Pawłowski, Michał Pietrzykowski, Dawid Kępniak , Łukasz Kosiński, Tomasz Ziółkowski, Rafał Lichy.