MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Zielony Budżet Zduńskiej Woli. Mieszkańcy zdecydowali, który projekt zostanie zrealizowany ZDJĘCIA

OPRAC.: Redakcja
Zielony Budżet Zduńskiej Woli już po konsultacjach. Zduńskowolanie zdecydowali, który projekt zostanie zrealizowany w przyszłym roku. To Osiedlowy zielony zakątek na terenie Os. Nowe Miasto.
Zielony Budżet Zduńskiej Woli już po konsultacjach. Zduńskowolanie zdecydowali, który projekt zostanie zrealizowany w przyszłym roku. To Osiedlowy zielony zakątek na terenie Os. Nowe Miasto. mat.UM Zduńska Wola, zdunskawola.naszemiasto
Zielony Budżet Zduńskiej Woli już po konsultacjach. Zduńskowolanie zdecydowali, który projekt zostanie zrealizowany w przyszłym roku. To Osiedlowy zielony zakątek na terenie Os. Nowe Miasto.

W ramach Zielonego Budżetu zostanie zrealizowany w przyszłym roku jeden z projektów zgłoszonych przez mieszkańców, który został oceniony jako najlepszy podczas przeprowadzonych konsultacji. Inwestycja będzie przeprowadzona na osiedlu Nowe Miasto. Zielony Budżet Zduńskiej Woli ma charakter konsultacyjny. To zduńskowolanie decydują, jakich roślinnych przedsięwzięć chcą w mieście.
„Osiedlowy Zielony Zakątek – utworzenie kieszonkowego parku zabaw na os. Nowe Miasto
w Zduńskiej Woli”, to projekt który zyskał najwięcej - 1262 pozytywnych opinii mieszkańców Zduńskiej Woli podczas konsultacji kolejnej edycji Zielonego Budżetu.

Przypomnijmy, do trzeciej edycji zduńskowolskiego Zielonego Budżetu mieszkańcy zgłosili siedem przyrodniczych projektów. Trzy z nich przeszły pozytywnie ocenę formalną i zostały poddane konsultacjom z mieszkańcami, którzy mogli wybrać, jaki powinien zostać sfinansowany.

W konsultacjach społecznych dotyczących Zielonego Budżetu Miasta Zduńska Wola 2025 mieszkańcy wyrazili opinię 3059 razy.
Wyniki konsultacji:

  • Osiedlowy Zielony Zakątek – utworzenie kieszonkowego parku zabaw na os. Nowe Miasto w Zduńskiej Woli – 1262 opinii. Ta propozycja będzie realizowana w przyszłym roku.
  • Sielankowy ogród - 1110 opinii
  • Rewitalizacja terenu zielonego wraz z utworzeniem parku kieszonkowego na osiedlu mieszkaniowym Żytnia/Jana Kazimierza/Sobieskiego - 687 opinii.

Osiedlowy Zielony Zakątek – utworzenie kieszonkowego parku zabaw na os. Nowe Miasto w Zduńskiej Woli:

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zdunskawola.naszemiasto.pl Nasze Miasto