12-latkowie Start Łódź błysnęli we Włocławku

Dariusz Piekarczyk
Znakomita postawa 12-letnich piłkarzy łódzkiego Startu podczas Ogólnopolskiego Halowego Turnieju we Włocławku. W zawodach startowało 12 drużyn. Łodzianie zajęli drugie miejsce.

W finale, zespół prowadzony przez trenera Pawła Zawadzkiego, przegrał z Wisłą Płock 1:2. Drugi zespół Startu walczył o miejsce siódme z Włocłavią Włocławek. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Włocłavia wygrała jednak w rzutach karnych 3-2. Dodajmy, że na miejscu trzecim uplasowała się Dwunastka Włocławek.
Królem strzelców turnieju został Tomasz Wachowiak. Zawodnik Startu zdobył 11 goli.

Start: Radosław Paruszewski, Michał Danecki, Tomasz Wachowiak, Mikołaj Łukasik, Adam Lewczuk, Adrian Jatczak, Krystian Błaszczyk, Antoni Domagalski, Michał Oleszczyk, Aleksander Beck (kapitan), Wojciech Olszowiec, Szymon Majchrzak, Sebastian Modrzejewski, Mateusz Jędrzejczak, Jakub Wiktorowicz, Bartłomiej Cichocki. Trener: Paweł Zawadzki.