Amatorzy Zapolice pokonali Victorię Szadek [zdjęcia]

Tomasz Woźniak
W drugim spotkaniu rundy wiosennej Amatorzy Zapolice wywożą z trudnego terenu 3 pkt. Zapoliczanie pokonali Szadek 2:4 (0:2).

W 35 min. bramkę dla drużyny z Zapolic zdobył Tomasz Krystkiewicz. Nie upłynęła nawet minuta, a kolejne trafienie dla Amatorów dołożył Krzysztof Barbarowicz. W 46 min. goście prowadzili już 3:0, po bramce Karola Kikowskiego z rzutu karnego. W 62 min. Victoria strzeliła bramkę na 1:3, a następnie w 84 min. gospodarze zdobyli drugą bramkę. W doliczonym czasie gry, Amatorzy Zapolice zdołali podwyższyć zwycięstwo, a piłkę do bramki skierował Kamil Jędrasiak.
- Pełen sukces. Od początku spotkanie ułożyło się dla nas korzystnie. Strzeliliśmy dwie bramki i kontrowaliśmy przebieg meczu. Po przerwie dołożyliśmy jeszcze jedną bramkę z rzutu karnego i zwycięstwo było coraz bliżej. Ale Szadek odrodził siĘ i strzelił nam dwie bramki. Zrobiło się nerwowo. Nie załamało nas to jednak i zdołaliśmy jeszcze w końcówce spotkania strzelić jednego gola. Tym samym cenne 3 pkt jadą do Zapolic! - powiedział po meczu Karol Kikowski, kapitan KS Amatorzy Zapolice.

Amatorzy Zapolice: Damian Stolarczyk - Grzegorz Urbaniak (82' Krzysztof Witkowski), Piotr Świniarski, Karol Kikowski, Mateusz Brzezowski - Krzysztof Barbarowicz (88' Paweł Streflik), Tomasz Woźniak, Paweł Werner (65' Marcin Ochman), Kamil Jędrasiak, Patryk Ściegiński (75' Wojciech Kuświk) - Tomasz Krystkiewicz.
Kierownik: Małgorzata Gołębiowska

Bramki: Tomasz Krystkiewicz, Krzysztof Barbarowicz, Karol Kikowski, Kamil Jędrasiak.
Żółte kartki: Krzywiński Mariusz, Witaszewski Marcin (Victoria Szadek), Ściegiński Patryk (Amatorzy Zapolice)