Diament/MKS Zduńska Wola pokonał Metalowca Łódź

Lech Kulma
W łódzkiej grupie młodzika Diament/MKS Zduńska Wola wysoko pokonał Metalowca Łódź.

Już pierwsza połowa spotkania pokazała przewagę na boisku Diamentu/MKS wygrywając do przerwy 5:0 . W drugiej połowie chociaż goście strzelili dwa gole to nadal gospodarze mieli przewagę na boisku a całe spotkanie zakończyło się wysoką wygraną 10:2 . Trzeba pochwalić oba zespoły za grę Fair Play .

Diament/MKS Zduńska Wola - Metalowiec Łódź 10:2 (5:0)

Bramki : Antoni Młynarczyk x3,Karol Muzaj x2, Mateusz Michalak x2,Kacper Rybacki,Michał Nowakowski,Maksymilian Bąk - Dawid Żegnałek,Bartosz Nowicki.