Dwa zwycięstwa MKS [zdjęcia]

Lech Kulma
W niedzielę oba seniorskie zespoły MKS Zduńska Wola wygrały swoje mecze w rozgrywkach ligowych.

Pierwszy zespół pokonał na wyjeździe zespół Orkana Buczek pretendenta do awansu do IV ligi.
MKS przegrywał już 2:0 do 53 minuty ale wtedy niezawodny Dawid Kępniak pokazał klasę strzelecką i w ciągu 25 minut ustrzelił trzy bramki - klasycznego hat tricka.

Orkan Buczek - MKS Zduńska Wola 2:3 (1:0)
Bramki: 53' Dawid Kępniak,72' Dawid Kępniak,79' Dawid Kępniak - Dawid Liśkiewicz 13',Kamil Szymanek 51'.

Drugi zespół MKS na własnym boisku wysoko pokonał MUKS Wróblew, dotychczasowego lidera w klasie B grupa: Sieradz IV. Goście obieli prowadzenie w pierwszej minucie spotkania po strzale Adriana Kościelniaka . MKS konsekwentnie dążył do wyrównania i 35 minucie grający trener Łukasz Jendrychowski strzelił wyrównującego gola .W 43 min. Kacper Kępiński dał prowadzenie MKS-owi. Druga połowa to dominacja zespołu gospodarzy na boisku.

MKS II Zduńska Wola - MUKS Wróblew 7:2 ( 2:1)
Bramki : Łukasz Jendrychowski 35',49',66', Kacper Kępiński 43', Łukasz Fendor 69', Krystian Dawid 81', Robert Olejnik 84' - Adrian Kościelniak 1', Artur Lipiński 75'