Gatta Active Zduńska Wola - Lex Kancelaria Słomniki [zdjęcia i film]

Agnieszka Olejniczak
Kolejny wygrany mecz Gatty Active we własnej hali. Drużyna ze Zduńskiej Woli pokonała beniaminka rozgrywek i zajęła pozycję wicelidera futsal ekstraklasy.

Gatta Active wciąż jest niepokonana u siebie. W meczu 10. kolejki futsal ekstraklasy zduńskowolanie wygrali po dramatycznym spotkaniu 3:1 w Lex Kancelaria Słomniki.

Spotkanie zaczęło się źle dla Gatty, która straciła bramkę w 11. minucie i mimo oblężenia pod bramką gości, nie potrafiła odpowiedzieć celnym strzałem. Dopiero po przerwie zawodnicy ze Zduńskiej Woli znaleźli receptę na bramkarza Lex Kancelarii.

Najpierw wyrównali, a następnie z karnego strzelili na 2:1. Trzecia bramka padła, gdy w ostatniej minucie goście wycofali swojego bramkarza, zastępując go zawodnikiem w polu.

Gatta Active Zduńska Wola - Lex Kancelaria Słomniki 3:1 (0:1)

Bramki dla Gatty: Mariusz Milewski 36, Daniel Krawczyk 39, Michał Marciniak 40.

Gatta Active Zduńska Wola: Dariusz Słowiński (1), Krzysztof Adamski (4), Marcin Stanisławski (6), Mateusz Olczak (7), Mariusz Milewski (9), Daniel Krawczyk (10), Igor Sobalczyk (11), Michał Marciniak (14), Grzegorz Och (21), Michał Szymczak (49), Adam Miłosiński (77), Maksym Pautiak (88)

Lex Kancelaria Słomniki: Sergiy Koval (5), Konrad Podobiński (6), Adam Przeniosło (7), Marcin Czech (9), Adam Wędzony (10), Roman Vakhula (11), Jan Zachariasz (12), Adam Jonczyk (21), Andrzej Musiał (27), Kamil Lasik (29), Jakub Machlowski (33), Sebastian Leszczak (92), Dawid Porębski (99)