Gatta z wygraną na wyjeździe

Agnieszka Olejniczak
Gatta Active Zduńska Wola wygrała wyjazdowy mecz w Wieliczce, który rozgrywany był w poniedziałek wieczorem. Zduńskowolska drużyna zajmuje czwarte miejsce w tabeli z ośmioma punktami.

Gatta Active odniosła pierwsze zwycięstwo na wyjeździe i drugie w tym sezonie. Choć mecz zaczął się od prowadzenia gospodarzy 2:0, od 13 minuty seryjnie gole zdobywali zduńskowolanie i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:4. W drugiej drużyna z Wieliczki choć dwa gole strzeliła, nie dała rady dogonić wyniku.

W następnym meczu Gatta zagra w Zduńskiej Woli z Cleareksem Chorzów w sobotę, 28 października o godz. 18.

MKF Solne Miasto Wieliczka - Gatta Active Zduńska Wola 4:5
Bramki dla Gatty: Daniel Krawczyk 2, Michał Marciniak 2, Igor Sobalczyk.

Gatta Active Zduńska Wola: Dariusz Słowiński (1), Krzysztof Adamski (4), Marcin Stanisławski (6), Mateusz Olczak (7), Mariusz Milewski (9), Daniel Krawczyk (10), Igor Sobalczyk (11), Michał Marciniak (14), Grzegorz Och (21), Michał Szymczak (49), Adam Miłosiński (77), Maksym Pautiak (88).