Juniorzy MKS Zduńska Wola pokonali Olimpię Karsznice [zdjęcia]

MKS Zduńska Wola pokonał na wyjeździe Olimpie Karsznice Zduńska Wola 7:2 w piątej kolejce sieradzkiej klasy okręgowej juniorów starszych .

Relacjonuje Lech Kulma z MKS Zduńska Wola:

Pierwsza bramka padła już w 5 minucie spotkania a na listę strzelców wpisał się Michał Pietrzykowski zawodnik MKS Zduńska Wola, który strzela bramki w każdym meczu dla juniorów czy dla seniorów. Wyrównującego gola dla Olimpii strzelił Jakub Pilarski z rzutu karnego w 9 minucie. Goście natychmiast odpowiedzieli golem Bartosza Niziołka po dośrodkowaniu przez Tomasza Bednarka. W 23 minucie zawodnik gospodarzy zagrał piłkę ręką w polu karnym i sędzia podyktował rzut karny , który to rzut na bramkę zamienił Damian Dyoniziak i ustalił wynik pierwszej połowy na 3:1.
Na początku drugiej połowy gospodarze zaatakowali śmielej i w 51 minucie ponownie Jakub Pilarski zdobył gola kontaktowego. Goście z MKS Zduńska Wola podkręcili tempo gry i już w 60 minucie wymieniony Tomasz Bednarek strzela gola dla gości. W niespełna w dwie minuty później goście strzelają piątą bramkę, a na listę strzelców wpisuje się Marcin Szewczyk po następnych czterech minutach Dawid Kępniak, zawodnik MKSu podwyższa wynik na 6:2. W 82 minucie Damian Dyoniziak ustala wynik meczu na 7:2 i takim wynikiem kończy się całe spotkanie .

Olimpia Karsznice - MKS Zduńska Wola 2:7
Jakub Pilarski 9'(k),51' - Michał Pietrzykowski 5',Bartosz Niziołek 12',Damian Dyoniziak 23'(k)82',Tomasz Bednarek 60',Marcin Szewczyk 62', Dawid Kępniak 66'.

MKS Zduńska Wola: Cezary Kubiś - Adrian Kowalczyk,Mateusz Nyks,Andrzej Jałowy,Bartosz Niziołek,Tomasz Bednarek,Dominik Błasiak,Krzysztof Rosiak,Dawid Kępniak,Michał Pietrzykowski,Bartosz Jeska,Damian Dyoniziak,Marcin Szewczyk.

Olimpia Karsznice: Piotr Jałowy - Karol Jabłoński,Kamil Kardacki,Sebastian Stodulski,Daniel Raj,Jakub Pilarski,Jakub Fojucik,Bartłomiej Trzciński,Daniel Lisowski,Mateusz Olbrys,Patryk Kołodziejczyk,Damian Malinowski,Dawid Hyski,Sebastian Mes,Szymon Szewczyk,Jakub Andrzejewski,Dominik Chudobiński,Mateusz Kamiński.