Juniorzy starsi MKS mistrzami okręgu [zdjęcia]

Lech Kulma
MKS Zduńska Wola został Mistrzem Juniorów Starszych okręgu sieradzkiego sezonu 2015/2016.

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola zakończyli rozgrywki w swojej lidze, pokonując na własnym boisku zespół MUKS Wróblew 9:0.

Drużyna prowadzona przez trenera Rafała Bartona już od samego początku meczu narzuciła swój styl gry drużynie przyjezdnej , prowadząc do przerwy 3:0. W drugiej połowie gospodarze jeszcze bardziej podkręcili tempo gry i strzelając jeszcze 6 bramek a Adrian Piotrowski ustrzelił tzw. hat tricka ale należy nadmienić ze cały zespół MKSu zasługuje na wyróżnienie.

Nadmienić również trzeba, że juniorzy MKS strzelili 69 bramek tracąc tylko 6 na 14 rozegranych meczów w sezonie 2015/16.

MKS Zduńska Wola - MUKS Wróblew 9:0 (3:0)

Bramki : Adrian Banasiak 16', Łukasz Fendor 25' , Szymon Szmyt 39' (k), Mateusz Dobrzycki 48' , Jakub Andrzejewski 60', Adrian Piotrowski 63' 72' 77' , Dawid Daniel 86'.

Skład drużyny mistrzowskiej: Szymon Szmyt - Robert Olejnik,Adrian Filipiak,Michał Walocha,Artur Kopytek Jakub Andrzejewski,Adrian Banasiak,Łukasz Fendor, Adrian Piotrowski,Dawid Daniel,Piotr Jałowy,Bartek Michalak,Mateusz Dobrzycki,Adrian Staniucha,Witold Kubiak,Piotr Tomczyk,Adrian Karbowiak,Przemysław Wojna, Tomasz Pietrzak, Filip Jaszczak .