Kolejne zwycięstwo MKS Zduńska Wola

Lech Kulma
Kolejne zwycięstwo MKS Zduńska Wola Lech Kulma
Seniorzy MKS rozegrali czwarty mecz w sieradzkiej lidze okręgowej pokonując na własnym boisku LZS Brąszewice 4:0.

Już w 9 minucie Flip Jaszczak strzałem z główki dał prowadzenie drużynie gospodarzy a po 3 minutach Mikael Idzikowski precyzyjnym strzałem podwyższył wynik na 2 do 0. W 40 minucie spotkania Mikael Idzikowski otrzymuje drugą żółtą kartkę co skutkuje tym , że przez pozostałe 50 minut zespół MKS gra w osłabieniu. Ale to osłabienie nie załamało drużyny, a jeszcze bardziej wzmocniło zespół co skutkowało kolejnymi bramkami w drugiej połowie po strzałach Filipa Jaszczaka - kolejna bramka zdobyta głową . A 70 minucie Piotr Tomczyk podwyższa wynik na 4:0 po przepięknej akcji zespołowej i takim wynikiem kończy się cały mecz . Za tydzień MKS wyjeżdża na mecz do Jutrzenki Warta spadkowicza z IV ligi.

MKS Zduńska Wola - LZS Brąszewice 4:0 (2:0)
Bramki: Filip Jaszczak 9',62' , Mikael Idzikowski 12' . Piotr Tomczyk 70'.

Skład MKS : Daniel Zielonka,Mateusz Pyrkowski - Marcin Piotrowski,Kajetan Tomczyk,Jarosław Jóźwiak,Mateusz Wroński,Jakub Ratajczyk,Jakub Pilarski,Filip Jaszczak,Mikael Idzikowski,Łukasz Światowy, Tomasz Bednarek,Piotr Tomczyk,Witold Kubiak,Adrian Banasiak,Bartosz Niziołek.