KS Karsznice kontra LKS Zapole [zdjęcia]

Lech Kulma
KS Karsznice kontra LKS Zapole
KS Karsznice kontra LKS Zapole Lech Kulma
W V kolejce sieradzkiej ligi okręgowej KS Karsznice podejmował LKS Zapole . Karsznicki klub przegrał 1:2

W V kolejce sieradzkiej ligi okręgowej KS Karsznice podejmował LKS Zapole. Goście prowadzeni przez trenera Daniela Bakowicza wywieźli 3 punkty do Zapola .
Początek spotkania układał się po myśli gospodarzy bo już 7 minucie w polu karnym został falowany Marcin Janicki i sędzia podyktował rzut karny. Ale zawodnik z KS Karsznice nie zamienił rzutu karnego na bramkę. Za to goście w 39 minucie strzelili gola który dał prowadzenie a na listę strzelców wpisał się Łukasz Piątek. Ten sam
zawodnik podwyższył wynik na 2:0 w 61 minucie. Trzeciego gola również goście strzelili ale do własnej bramki i wynikiem 1 do 2 zakończyło się całe spotkanie.

KS Karsznice - LKS Zapole 1:2 (0:1)
Bramki : samobójcza 76' - Łukasz Piątek 39' , 61'