KS Karsznice wygrywają sparing z MKS [zdjęcia]

Lech Kulma
Seniorzy KS Karsznice Zduńska Wola (A klasa) we wczorajszym sparingu pokonali drugi zespół MKS Zduńska Wola (B klasa) 2:0.

Przed meczem trenerzy obu zespołów umówili się że rozegrają sparing w tercjach po 30 minut aby mogli sprawdzić wszystkich zawodników na boisku.

W pierwszej tercji na boisko wyszły najsilniejsze jedenastki obu zespołów a rywalizacja była zacięta i każdy zespół stworzył kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. W 14 minucie Tomasz Bednarek zawodnik gospodarzy zdobył bramkę na wagę prowadzenia w spotkaniu . W kolejnych tercjach trenerzy próbowali różnych ustawień swoich zawodników na boisku. Wynik ustalił doświadczony zawodnik gospodarzy Janusz Jonczyk , który strzelił bramkę w 81 minucie na 2:0 .

KS Karsznice Zduńska Wola - MKS II Zduńska Wola 2:0