Liga siatkówki w Zduńskiej Woli: 9 kolejka

SAGMA. Stoją od lewej: Karol Kaczmarek, Rafał Łuczak, Jarek Greda, Kamil Grzanka, Jan Dobrowolski.
Kucają: Krzysztof Formiński i Paweł Stępiński.
W składzie występują również (nieobecni na zdjęciu) Mariusz Rakowski i Szymon Rzeźnik.
SAGMA. Stoją od lewej: Karol Kaczmarek, Rafał Łuczak, Jarek Greda, Kamil Grzanka, Jan Dobrowolski. Kucają: Krzysztof Formiński i Paweł Stępiński. W składzie występują również (nieobecni na zdjęciu) Mariusz Rakowski i Szymon Rzeźnik. Tomasz Dobrowolski
Trwa liga siatkówki w Zduńskiej Woli. W miniony weekend rozegrana została 9 kolejka oraz zaległy mecz Amatora z Damisem.

Miejska Liga siatkówki o puchar prezydenta trwa. W weekend rozegrano 9 kolejkę.
Zespół Amatora rozegrał dwa mecze. W zaległym pokonał Damis 2:0 i w bieżącej kolejce wygrał 2:0 ze Spedycją Dawid prezentując w obu meczach równy, dobry poziom. Damis po przegranej z Amatorem rozegrał niezłe spotkanie z Sagmą i wygrał 2:1 w setach. W tie breaku do 11. Mecz pomiędzy Amixem i Bessu Team zwycięsko zakończył 2:0 Amix, wygrywając do 11 w pierwszym secie i do 22 w drugim.
W tabeli na czele stoi Amix. Awansowały zespoły Amatora na drugie i Damisu na trzecie miejsce, Spedycja spadła na czwarte miejsce, piąta zajmuje Sagma, a tabelę zamyka Bessu Team.