LKS Bałucz już nie jest liderem [zdjęcia]

LKS Bałucz przegrał na własnym boisku z KS Chojne 5:2 i stracił pozycję lidera klasy A okręgu sieradzkiego. Mecz 24 kolejki rozegrano dzisiaj.

Relacjonuje Lech Kulma:
Mecz był ciekawym spotkaniem i stał na dobrym poziomie ale miał dwa oblicza. Pierwsza połowa należała do zawodników gospodarzy, którzy strzelili dwie bramki w ciągu 5 minut. Na listę strzelców wpisali się Dominik Gromada ( 32min). i Jakub Ratajczyk (37min.) Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 .
W drugiej połowie zawodnicy z KS Chojne wyszli bardzo zmotywowani i do nich należała już druga część spotkania . Po 10 minutach kontaktowego gola zdobył Michał Goliński, a w 60 minucie kolejnego gola zdobył
Hubert Gołąbek. Następne gole strzelał Łukasz Banasiak w 68 i 75 minucie. Piątego gola zdobył ponownie Michał Goliński w 85 minucie.

LUKS Bałucz - KS Chojne 2:5 (2:0)

LUKS Bałucz:Adrian Lipiec - Krzysztof Ratajczyk, Michał Plusiewicz, Jakub Ratajczyk, Adam Dobrowolski,Grzegorz Taborowski, Michał Kowalczyk, Dominik Gromada, Damian Klocek, Tomasz Kaczyński, Damian Sztandor, Michał Smolnik,Karol Cichosz, Milan Krakowiak , Arkadiusz Waga, Seweryn Rychlik, Mateusz Wosik, Tomasz Adamczuk.
Trener - Tadeusz Kaczmarek,kierownik - Jan Cichosz.

KS Chojne: Piotr Stachowiak - Łukasz Banasiak, Adam Sobielak ,Łukasz Lamecki, Marcin Kamiński, Łukasz Czupryniak, Łukasz Frajtak, Tomasz Królikowski, Arkadiusz Banasiak, Michał Goliński ,Hubert Gołąbek, Mateusz Śpiewak, Krzysztof Krawczyk, Mateusz Makowski, Wiktor Marciniak Bartłomiej Makówka.
Trener - Mariusz Góra ,kierownik - Waldemar Kubiak.