Medale mistrzostw Polski(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Pięć medali wywalczyli zawodnicy Łaskiego Klubu Sztuk Walki podczas, rozegranych w Moszczenicy, Mistrzostw Polski Oyama Karate w Kumite. W mistrzostwach udział wzięło około 400 zawodniczek i zawodników z 43 klubów.

Najlepiej wypadła Kaja Kowalska, która została mistrzynią Polski. Srebrny medal wywalczył Hubert Kudra, zaś brązowe Karolina Kosiec i Angelika Szczepańska. Zawodnicy ci startowali w formule lekki kontakt. Z kolei Mateusz Szczepański, rywalizujący z juniorami, został wicemistrzem Polski. Szymon Furmańczyk dotarł do półfinału.
Za to Jarosława Wawrzyniak dostała powołanie na zgrupowanie juniorskiej reprezentacji Polski w kickboxingu. Po zgrupowaniu (19-21 kwietnia) trenerzy reprezentacji zadecydują, kto reprezentował będzie nasz kraj podczas Pucharu Świata w węgierskim Szeged.