MKS - Boruta 2:2 [zdjęcia]

Juniorzy starsi MKS Zduńska Wola rozegrała dzisiaj (20 kwietnia) pierwszy mecz w rundzie wiosennej . Ich przeciwnikiem byli zawodnicy Boruty Zgierz.

Relacjonuje Lech Kulma z MKS:

Pierwsze 25 minut należao do zespołu ze Zgierza. W 16 minucie piłkę po prostopadłym podaniu otrzymał Dominik Potakowski, który bez problemu pokonał bramkarza gospodarzy. W 38minucie Mateusz Marczewski strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości Macieja Kaźmierskiego i wynikiem 1:1 zakończyła się pierwsza połowa .
W drugiej połowie gospodarze próbowali podwyższyć wynik, ale dostali kontrę obrońcy. MKS-u zdołali wybić piłkę na rzut rożny ale po przepięknym dośrodkowaniu piłkę głową uderzył Wojciech Banaszczyk i zdobył drugą bramkę dla Boruty. W 75minucie zawodnik Boruty otrzymał drugą żółtą kartkę i od tej chwili goście grali w osłabieniu. W 93 minucie. zawodnicy MKS-u przeprowadzili ostatnią akcję i po dośrodkowaniu Karola Koseckiego i błędzie bramkarza, Mariusz Juszczak dobił piłkę do pustej bramki.

MKS Zduńska Wola - Boruta Zgierz 2:2 (1:1)
Strzelcy bramek dla MKS: Mateusz Marczewski (38), Mariusz Juszczak(93)
Strzelcy Bramek dla Boruty:Dominik Potakowski (16),Wojciech Banaszczyk(63)

MKS:
Cezary Kubiś, Marcin Głuszczak, Karol Kosecki,Dawid Ciesielski, Bartosz Niziołek,Filip Piasecki, Mateusz Marczewski, Mariusz Juszczak, Adam Kołodziejczyk, Tomasz Bednarek, Kasper Młynarczyk, Seweryn Kaczorowski,Kacper Chojnacki trener: Rafał Barton.
Boruta:
Maciej Kaźmierski(b)-Patryk Rekowski,Wojciech Pawlak,Bartłomiej Piechota,Karol Zieliński,Mateusz Wiktorowski, Kacper Jóźwiak,Igor Olesiński,Wojciech Banaszczyk,Łukasz Krasucki,Dominik Potakowski,Wojciech Bajerski,Adrian Pawlikowski,Bartłomiej Gosik,Jarosław Leśniewski,Adam Więckowski,Paweł Plewka,Aleksander Urbaniak.
Trener: Radosław Fremel.

Wyniki sobotnich meczów drużyn MKS:

MKS Kutno - MKS Zduńska Wola 1:2
Strzelcy bramek - Damian Dyoniziak , Dawid Kończak.
WKS Wieruszów - MKS Zduńska Wola 1:2
Strzelcy bramek- Krzysztof Puś , Paweł Kowalski

W niedzielę zapraszam na mecz derbowy w lidze Deyny pomiędzy MKS Zduńska Wola a Pogonią Zduńska Wola mecz odbędzie się o godz.11.00