MKS II na fotelu lidera

Lech Kulma
MKS II Zduńska Wola pokonał dotychczasowego lidera LKS Kalinowa 3:0

W 8 kolejce sieradzkiej klasy B grupa IV doszło do ciekawego spotkania pomiędzy drugim zespołem MKS Zduńska Wola a zespołem LKS Kalinowa.

Zespół LKS Kalinowa do wczorajszego meczu był liderem grupy a gospodarze wiceliderem , którzy tracili jeden punkt.

Już w 5 minucie grający trener Łukasz Jendrychowski dał prowadzenie gospodarzom , kolejne bramki padały w drugiej części spotkania a na listę strzelców wpisali się Michał Walocha w 55 minucie i ponownie Łukasz Jendrychowski 75 min.

Cały mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3:0 . Nadmienić trzeba że MKS przed ostatnią kolejką w której zagrają na wyjeździe z Iskrą Stolec ma najwięcej strzelonych bramek (28) i najmniej straconych (7).

MKS Zduńska Wola 3:0 (1:0)
Bramki: Łukasz Jendrychowski 5',75' i Michał Walocha 55' .

Skład MKS: Konrad Kulma - Łukasz Fendor , Adrian Filipiak, Marcin Matyla ,Artur Kopytek ,Dawid Daniel , Krystian Daniel , Michał Fijałkowski ,Filip Dudak , Michał Walocha , Piotr Jałowy , Kacper Kępiński, Łukasz Jendrychowski, Krystian Dawid , Krystian Walter,

Pierwszy zespół MKS grający w klasie okręgowej pokonał na wyjeździe Widawię Widawa 4:2 a wszystkie bramki dla MKS zdobył Dawid Kępniak.