MKS pokonał Unię Sulmierzyce. Grali juniorzy młodsi [zdjęcia]

Lech Kulma
W sieradzkiej klasie okręgowej juniorów młodszych B2, drużyna MKS prowadzona przez Roberta Zientarskiego pokonała na własnym boisku drużynę Unii Sulmierzyce 3:0 prowadząc do przerwy 1:0 po strzale Kacpra Powalskiego.

Zespół gości jeszcze w pierwszej połowie spisywał się dobrze na boisku ale druga połowa należała już do zespołu gospodarzy a dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Jasiek Siwek.

Juniorzy MKSu są liderami w swojej klasie rozgrywkowej i na 15 spotkań zdobyli 36 punktów strzelając 62 bramki tracąc 22. Kolejny mecz rozegrają na wyjeździe z drużyną UKS Sokół Goszczanów.

MKS Zduńska Wola - Unia Sulmierzyce 3:0 (1:0)

Bramki : Jasiek Siwek 2 , Kacper Powalski.

Skład MKS: MACIEJ KACZMAREK - WIKTOR RATAJCZYK, MARCEL WRZESIŃSKI, KRZYSZTOF URBANIAK, HUBERT WITCZAK, PATRYK WILCZYŃSKI, ADRIAN STASIAK FILIP KOSIŃSKI, NORBERT SZEWCZYK, KACPER POWALSKI, JASIEK SIWEK, KAMIL IGNACZAK, SZYMON JANIAK, DAWID KOLIŃSKI, JAKUB GRZELCZAK.Trener: ROBERT ZIENTARSKI.