MKS wygrywa derby [zdjęcia]

MKS Zduńska Wola wygrał 6: 1 z przeciwnikami z Pogoni Zduńska Wola. Oba grające w okręgowej lidze klasy Kuchara zespoły spotkały się dzisiaj (21 kwietnia).

Relacjonuje Lecha Kulma z MKS:
MKS w pierwszej połowie miał wiele dogodnych sytuacji podbramkowych ale dopiero w 10 minucie Jakub Kulczyński pokonał bramkarza gości. Drużyna Pogoni broniła się bardzo dobrze przez pierwszą połowę.
W drugiej połowie po zmianie stron boiska trener gospodarzy wpuścił Adriana Kamasa, a ten strzelił klasycznego hat-tricka. Dobrze również spisywał się Adrian Florczak , który strzelił gościom jeszcze dwie bramki i wynikiem 6-1 zakończyło się spotkanie derbowe. Honorowego gola dla gości zdobył Maciej Wojtysiak.

MKS Zduńska Wola - Pogoń Zduńska Wola 6:1 (1:0)
Strzelcy bramek: Adrian Kamas x3,Adrian Florczak x2, Jakub Kulczyński - Maciej Wojtysiak

MKS Zduńska Wola : Przemysław Kroczyński(b)- Kacper Gralewski, Michał Józefowicz, Artur Kopytek, Adrian Banasiak, Adrian Kamas(c),Witold Szewczyk, Kacper Kępiński, Adrian Florczak, Adrian Filipiak, Michał Pawlikowski , Jakub Kulczyński, Adrian Piotrowski Dawid Klimek,Bartosz Orzeł.
Trener - Janusz Derdak

Pogoń Zduńska Wola : Jakub Stawski(b)-Kacper Kunert,Marcin Szczepaniak,Mateusz Osmulski,Łukasz Dulek,Rafał Szuboński,Mikołaj Cholewka,Krystian Gorczyński,Maciej Wojtysiak,Łukasz Stasiak,Tymoteusz Karasiński,Artur Tomaszewski,Michał Raszewski,Radosław Pluskwa,Jakub Włodarczyk,Wojciech Wolski,Szymon Student.