MKS Zduńska Wola pokonał Sokół Goszczanów [zdjęcia]

W środę w zaległym meczu klasy A , MKS Zduńska Wola pokonał Sokół Goszczanów 3:0.

Relacjonuje Lech Kulm z MKS Zduńska Wola:
Pierwsza bramka padła 22 minucie po golu Michała Pietrzykowskiego, zawodnika gospodarzy - MKS Zduńska Wola. Pietrzykowski to junior MKSu, który w każdym meczu ligowym strzela bramki. Drugi gol wpadł w 41minucie po faulu w polu karnym na Michale Pietrzykowskim. Do rzutu karnego podszedł Łukasz Rakowski kolejny junior ale ten trafił w słupek bramki gości dobrze zachował się doświadczony zawodnik Tomasz Wolski , który bez problemu umieścił piłkę w bramce i MKS do przerwy prowadził 2:0.
W drugiej połowie trener gospodarzy Romuald Solarek dał pograć zawodnikom rezerwowym, a w tej grupie był Tomasz Bednarek kolejny junior , który w 65 minucie ustalił wynik meczu na 3:0. W drużynie gości należny wyróżnić Krystiana Gila jest to młodzieżowiec, który dał się we w znaki linii obronnej MKSu.

MKS Zduńska Wola - Sokół Goszczanów 3:0 (2:0)

MKS Zduńska Wola: Damian Kruk - Mateusz Witczak,Marcin Piotrowski,Bartosz Niziołek,Bartosz Krymarys,Krzysztof Rosiak,Łukasz Rakowski,Tomasz Wolski,Mateusz Marczewski,Michał Pietrzykowski,Przemysław Pawłowski,Cezary Kubiś,Tomasz Bednarek,Radomir Kaniewski,Mateusz Nyks,Łukasz Kosiński,Dawid Ciesielski.

Sokół Goszczanów: Michał Człapa - Kacper Leśniak,Paweł Grzelak,Dawid Krawczyk,Maciej Dudek,Mateusz Dudek,Jakub Łaszczewski,Adam Paczkowski,Krystian Gil.Mateusz Frontczak,Dawid Ptak.