MKS Zduńska Wola wygrywa kolejny mecz [zdjęcia]

Lech Kulma
MKS Zduńska Wola wygrywa kolejny mecz. Tym razem na własnym boisku pokonał zespół z Goszczanowa 2:0. MKS pozostaje liderem tabeli klasy A.

W X kolejce klasy A, MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku zespół z Goszczanowa.
Goście postawili wysoko poprzeczkę zawodnikom ze Zduńskiej Woli ale konsekwentna gra w poszczególnych liniach zespołu doprowadziła w 32 min. do strzelenia pierwszej bramki w spotkaniu. Na listę strzelców wpisał się Łukasz Rakowski dzięki asyście Szymona Ratajczyka. W drugiej połowie goście próbowali wyrównać ale dobrze w bramce MKSu spisywał się Daniel Zielonka , który to w 78 minucie długim podaniem do Dawida Kępniaka uruchomił linię ataku a Dawid Kępniak bez problemu ograł obrońców Sokoła następnie dograł piłkę do doświadczonego Grzegorza Królewiaka a ten bez problemu umieścił piłkę w siatce gości Wynikiem 2:0 dla gospodarzy zakończyło się całe spotkanie.
W komentarzach pomeczowych można było usłyszeć od kibiców , że oba zespoły rozegrały dobre spotkanie.
Zespół MKS po dziesięciu rozegranych spotkaniach jest liderem w tabeli strzelając 50 bramek tracąc tylko 7.

MKS Zduńska Wola - Sokół Goszczanów 2:0 (1:0)
Bramki- Łukasz Rakowski , Grzegorz Królewiak.

Skład drużyny MKS Zduńska Wola: Zielonka - Piotrowski,Witczak,Jendrychowski,Ratajczyk,Korona,Rakowski,
Kosecki,Masłowski,Kępniak ,Królewiak,M.Witczak,Tomczyk,Rosiak,Szmyt.