MKS Zduńska Wola wygrywa z Zapolem [zdjęcia]

Lech Kulma
W sieradzkiej klasie okręgowej MKS Zduńska Wola na własnym boisku pokonał LKS Zapole 7:1. Druga zduńskowolska drużyna Pogoń Zduńska Wola także wygrała swoje spotkanie wyjazdowe z LZS Brąszewice 3:1. KS Karsznice gra w niedzielę w Błaszkach.

MKS Zduńska Wola był faworytem spotkania z LKS Zapole ale to goście strzelili pierwsi gola. Ale po 15 min. gola kontaktowego strzelił Piotr Tomczyk a po następnych dwóch minutach na listę strzelców wpisał się Mariusz Juszczak i już do końca spotkania nie oddał inicjatywy drożynie z Zapola.

MKS Zduńska Wola - LKS Zapole 7:1

Bramki dla MKS: Piotr Tomczyk 2 , Mariusz Juszczak 2 , Mateusz Wroński (k) , Kamil Ornafel , Witold Kubiak.

Wychowanek MKSu Kamil Radomski powrócił na piłkarskie boiska po wieloletniej absencji spowodowanej kontuzjami . Ciężko trenował w okresie zimowym i wiosennym a trener Rafał Barton dał szansę pogrania Kamilowi od 78 minuty.