Niebieski Bieg Niepodleglościowy. Policjant ze Zduńskiej Woli najszybszy

Agnieszka Olejniczak
Jakub Resterny z KPP we Zduńskiej Woli zwyciężył w Niebieskim Biegu Niepodległości o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi.

Niebieski Bieg Niepodleglościowy został rozegrany w Łodzi 4 listopada. Wzięli w nim udział policjanci i pracownicy policji. Zawodnicy pokonywali trasę 10 km i 600 metrów na terenie Lasu Łagiewnickiego. Wystartowało ponad 100 biegaczy.

Wśród mężczyzn zwyciężył Jakub Resterny z KPP we Zduńskiej Woli z czasem 40 minut i 52 sek., II miejsce zajął Dariusz Najman z KPP w Zgierzu, III miejsce Grzegorz Miazek z KPP w Brzezinach.