Olimpia wygrała z LKS Tubądzin [zdjęcia]

Wynikiem 8:2 dla Olimpii zakończył się mecz, jaki karsznicka drużyna rozegrała na własnym boisku z LKS Tubądzin. Dzisiaj (5 maja) rozegrana została 19 kolejka spotkań w klasie A.

Relacjonuje Lech Kulma:
Od początku meczu Olimpia narzuciła wysokie tempo zespołowi z Tubądzina i pierwszą połowę wygrała 4:2. Druga połowa również należała do zespołu z Karsznic i mecz zakończył się wynikiem 8:2 dla gospodarzy. Nadmienić trzeba że to było trzecie zwycięstwo z rzędu .

Olimpia Karsznice Zduńska Wola - LKS Tubądzin 8:2 (4:2)

Strzelcy bramek: Rafał Zieliński x4,Paweł Oluszczyk x2, Paweł Kozłowski i Paweł Zając - Artur Linka , Oskar Stępień.

Olimpia Karsznice: Jarosław Sokołowski (b) - Robert Kozłowski,Jarosław Krawczuk,Rafał Wencel,Marcin Ochman,Rafał Zieliński,Paweł Oluszczyk,Patryk Krawczyk,Paweł Kozłowski,Patryk Szeler,Michał Filipczak,Sebastian Kamiński,Marcin Klimczak,Marcin Pogorzelski,Paweł Zając,Kamil Filipczak,Paweł Kopczyński,Jakub Fojucik. kontuzjowany - Maciej Choiński.
Trener- Grzegorz Cholewka, kierownik - Adam Michalak.

LKS Tubądzin: Albert Paś (b) - Damian Bąk,Łukasz Szala,Artur Szymanek,Tergel Ariunbold, Sylwester Wojtas,Artur Linka,Daniel Kulig,Hubert Adamczewski,Oskar Stępień,Przemysław Ochlast,Łukasz Kołodziejczyk.