Paprotnia pokonuje Viktorię [zdjęcia]

W 26 kolejce klasy A okręgu sieradzkiego LKS Paprotnia podejmował wczoraj (w niedzielę, 9 czerwca) na własnym boisku LKS Viktorię Szadek. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy.

Relacjonuje Lech Kulma:
Początek meczu dobrze się ułożył dla gospodarzy, bo w 7minucie meczu w zamieszaniu pod bramką Viktorii dobrze znalazł się Sebastian Kubiak i gospodarze objęli prowadzenie. Zawodnicy Viktorii próbowali odrobić straty i mieli do tego dogodną sytuację żeby pokonać Szymona Stanitę ale piłka trafiła w poprzeczkę. Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa.
W drugiej połowie goście z animuszem przystąpili do ataków bramki Paprotni, ale to nic nie dało a w 65 minucie dostali kontrę i Tomasz Pawlak podwyższył wynik na 2:0. Zawodnicy Viktorii nadal próbowali atakować ale w ich zagraniach było widać brak skuteczności. W 90 minucie drugą żółta kartkę otrzymał Tomasz Gocek i gospodarze ostatnie trzy minuty doliczonego czasu grali w osłabieniu. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem LKS Paprotni co umocniło ich na fotelu lidera . Mają 5 punktów przewagi nad LUKS Bałucz a do zakończenia sezonu pozostały cztery kolejki.

LKS Paprotnia - LKS Viktoria Szadek 2:0 (1:0)
Strzelcy bramek: Sebastian Kubiak (7) i Tomasz Pawlak (65)