Pogoń Zduńska Wola: Rocznik 2004 na podium w Uniejowie

Artur Pokorski
Po zeszłotygodniowym sukcesie w Polonia Cup, prowadzeni przez Jacka Chojniaka chłopcy z drużyny Pogoń Zduńska Wola z rocznika 2004 potwierdzili dobrą formę. W Pucharze Burmistrza Miasta Uniejów zajęli trzecie miejsce, w małym finale pokonując UKS SMS Łódź.

Młodzi zawodnicy Pogoni w pięciozespołowej grupie wygrali wszystkie cztery spotkania. W półfinale ulegli jednak ARPiT Koluszki 0:1. Miejsce na podium zapewnili sobie zwyciężając z UKS SMS Łódź 2:1. Bramki dla zduńskowolan zdobyli Patryk Kowasz i Maksymilian Stangert. Turniej wygrał UKS SMS Łódź II, który w finale rozbił ARPiT Koluszki aż 4:0.
Indywidualnie wyróżniony został bramkarz Pogoni – Łukasz Bomba, którego uznano najlepszym zawodnikiem turnieju na tej pozycji.

Skład Pogoń Zduńska Wola 2004: Łukasz Bomba, Filip Woźniak, Oskar Szczepański, Oliwier Siuda, Patryk Kowasz, Bartosz Pawlik, Mikołaj Grala, Łukasz Kopiński, Dominik Marciniak, Maksymilian Stangret, Kacper Rybacki, Eryk Grala