Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Prezydent docenił młodych sportowców [zdjęcia]

jj
Sportowcy, który odnieśli sukcesy na ogólnopolskich turniejach i zawodach zostali docenieni i nagrodzeni przez władze Zduńskiej Woli. Prezydent Piotr Niedźwiecki wręczył dyplomy młociarce Marii Piontek oraz piłkarzom którzy zdobyli wicemistrzostwo w ,,orlikowych" mistrzostwach i i rugbystom, którzy wywalczyli złoto.

Maria Piontek z gimnazjum nr 1 zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Polski Młodzików w Lekkiej Atletyce w Słubicach. Podopieczna trenera Tomasza Szewczyka otrzymała z rąk prezydenta 500 zł.
Talony do sklepu sportowego w wysokości 150 zł dostali od miasta piłkarze z Orlik Team Zduńska Wola, którzy zdobyli II miejsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Drużynę, którą opiekowali się Grzegorz Marlicki i Maciej Milak tworzą jedenastolatkowie: Wiktor Marlicki , Nikodem Szkilnik , Roch Krzyżański , Mateusz Milak , Kacper Skopiński , Maciej Walczak , Mieszko Lorenc i Tymoteusz Karasiński .
Talony do sklepu sportowego po 100 zł każdy otrzymali natomiast rugbyści, którzy wywalczyli mistrzostwo Orlikowej Ligi Mistrzów Rugby. Drużynę, którą trenują Andrzeja Suliński i Rafała Woroniak, tworzą: Dawid Szubański, Filip Jaszczak, Jakub Żuchyński, Mateusz Bośko, Jakub Pilarski, Adrian Woliński, Filip Klemżyński i Daniel Lisowski,.