Remis Pogoni Ekologa Zduńska Wola w meczu kontrolnym z Wartą Sieradz

Ryszard Dullek
Czwartoligowa drużyna Pogoni Ekologa Zduńska Wola zremisowała 1:1 w meczu kontrolnym z trzecioligową Wartą Sieradz. Ekipa trenera Krzysztofa Kulawieckiego przegrywała do przerwy 0:1. Areną spotkania było sztuczne boisko stadionu miejskiego w Sieradzu.

Gola dla Warty zdobył były zawodnik Pogoni Ekologa Oktawian Maliszewski. Wyrównującą bramkę dla zduńskowolskiej drużyny strzelił Maciej Masłowski.

Skład Pogoni Ekologa: Mateusz Pyrkowski - Piotr Stelmasiak, Krzysztof Kochelak, Bartłomiej Kubicki, Mateusz Drąg - Rafał Porada, Maciej Domagała, Mateusz Boruń, Szymon Lepczyński - Mikołaj Kałuda, Grzegorz Kaleta. Po przerwie zagrali: Damian Zając - Michał Lewandowski, Bartosz Szymański, Mateusz Eliasik, Maciej Masłowski, Grzegorz Królewiak, Wiktor Gajewczyk i Michał Pawlak.

W zespole trenera Kulawieckiego pojawił się nowy zawodnik. Jest nim bramkarz Damian Zając. Wychowanek Korony Kielce trenuje z Pogonią Ekologiem od kilku dni. Ostatnio występował w jednym z klubów świętokrzyskiej klasy okręgowej.

Następny mecz kontrolny Pogoń Ekolog rozegra w sobotę, 25 lutego z Jutrzenką Warta. Jego areną będzie sztuczne boisko stadionu miejskiego w Zduńskiej Woli. Początek o godz. 11.