Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Spotkanie na szczycie Ligi Prezydenckiej

W XI kolejce Ligi Prezydenckiej 10 grudnia doszło do arcyciekawego spotkania pomiędzy Torpedami Rojków a Czarnymi Pumami czyli spotkał się lidera z wiceliderem.

Początek spotkania należał do drużyny Czarnych Pum , gdzie mieli dwie dogodne sytuacje strzeleckie których nie wykorzystali a następnie zespół Torped uspokoił grę i w 8min. Szymon Ratajczyk strzelił bramkę dla lidera tabeli tj. dla zespołu Torped i takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu.
Druga połowa spotkania należała już do zespołu Torped a na listę strzelców wpisywali się po raz kolejny Szymon Ratajczyk następnie Łukasz Rakowski i ciekawostka meczu bramkarz Torped
Daniel Zielonka a honorowego gola dla zespołu Czarnych Pum - Robert Lasek.
Wyróżniający się zawodnicy w drużynie Torped to: Szymon Ratajczyk i Łukasz Rakowski a w drużynie Czarnych Pum to: Kamil Endler i Krzysztof Kosecki. Torpedy Rojków – Czarne Pumy 4:1 (1:0)

Składy drużyn:
Torpedy Rojków (MKS):Daniel Zielonka (b) – Michał Pietrzykowski, Michał Fijałkowski (c) , Łukasz Rakowski, Szymon Ratajczyk, Krzysztof Rosiak, Przemysław Aleksandrowicz.

Czarne Pumy (Pogoń Ekolog):Patryk Ślusarek(b)- Maciej Baran, Patryk Figiński , Piotr Malik, Krzysztof Kosecki , Kamil Endler(c), Rafał Kurzynoga, Bartłomiej Fryze.