Strzelali o Puchar Niepodległości [zdjęcia]

jj
Zawodnicy zduńskowolskiego klubu ,,Sokół" poradzili sobie doskonale podczas zawodów o Puchar Niepodległości, jakie odbyły się w Łodzi.

Podczas zawodów strzeleckich o Puchar Niepodległości 2012, które w sobotę zorganizowano na strzelnicy KS ,,Społem” w Łodzi Daniel Mucha z ,,Sokoła" zwyciężył w kategorii młodzików Kpn30. Puchar zdobył po zdobyciu 268 punktów. Miejsce V w tej grupie wywalczył Kacper Sadowski strzelając 221pkt.
Joachim Wika zdobył natomiast puchar za III miejsce w kategorii mężczyzn-Kpn60. Strzelił 554pkt.
W kategorii młodziczek Kpn30 III miejsce zdobyła Magda Długosz z wynikiem 279pkt. Tyle samo punktów wystrzelała zdobywczyni IV miejsca Marta Kujawiak. V miejsce przypadło Paulinie Wrąbel z 262pkt, a VI - Natalii Maciejewskiej z wynikiem 256pkt.
Zawodnicy ,,Sokoła" startujący w grupie mężczyzn w kategorii Ppn60 zajęli miejsca VII, IX i XIV. To: Wojciech Sadowski z 538pkt., Ludwik Malasiński z 525pkt. i Łukasz Suwald z wynikiem 500pkt.

- Jeszcze w tym roku młodzież walczyć będzie w klubowych zawodach mikołajkowych o cenne punkty do rankingu całorocznego. Na te zawody Klub „Sokół” zaprasza 6 grudnia . Konkurencje rozgrywane będą w kategoriach dziewcząt i chłopców w klasyfikacji indywidualnej oraz szkół - zaprasza Ludwik Malasiński, wiceprezes SKSS ,,Sokół". Mikołajkowe zawody zorganizowane będą w strzelnicy ,,Sokoła" od godz. 9 do godz. 13.