Strzelcy z medalami

jj
Magdalena Długosz została Wicemistrzynią Województwa Łódzkiego
Magdalena Długosz została Wicemistrzynią Województwa Łódzkiego SKKS Sokół
Strzelcy ze Zduńskiej Woli zdobyli złote i srebrne medale na Mistrzostwach Województwa Łódzkiego.

Podopieczni Eugeniusza Kalety z klubu ,,Sokół" walczyli o mistrzostwo województwa w niedzielę i poradzili sobie ,,celująco".
W konkurencji karabin pneumatyczny 60 strzałów wygrał zduńskowolanin reprezentujący KS Społem Kamil Grenda. Z wynikiem 581 pkt zdobył tytuł mistrza i złoty medal. Joachim Wika z SKKS ,,Sokół zajął w tej konkurencji IV miejsce z 547pkt.

Mistrzem województwa w konkurencji Kpn 30 został Daniel Mucha, który złoty medal wystrzelał 266 punktami.
II miejsce w konkurencji karabin pneumatyczny 30 strzałów zajął Jakub Włodarczyk z Sokoła uzyskując 254 pkt . Najmłodszy z ekipy zduńskowolskiej Kacper Sadowski zdobył V miejsce.
Mistrzynią w Kpn40 kobiet została była zawodniczka Sokoła Marta Klimczak (obecnie KSS Społem) osiągając bardzo dobry wynik 390pk. Konkurująca z nią Ewa Wrąbel z Sokoła wywalczyła V miejsce (367pkt).

- Nasze młodziczki w Kpn 30 też spisały się na medal - podkreśla Ludwik Malasiński z SKKS Sokół.
I Wicemistrzynią została Magdalena Długosz zdobywając 279pkt, IV m zajęła Marta Kujawiak (267pkt), V - Paulina Wrąbel (261pkt) ,VI-Bogna Kapuścińska( 257pkt), a VII - Natalia Maciejewska( 249pkt).

W konkurencji pistoletu pneumatycznego kobiet , II wicemistrzynią została Małgorzata Cichecka strzelając 314pkt na 400. Wśród mężczyzn w Ppn60 Wojciech Sznajder był VII uzyskując 537pkt ,Ludwik Malasiński zajął VIII miejsce i zdobył 532pkt , kolejni byli: Wojciech Sadowski na XII miejscu (526pkt) i Łukasz Suwald na XIII pozycji z wynikiem 518pkt.

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia