Strzelcy z Sokoła z sukcesami

jj
Ogromny sukces odnieśli strzelcy ze zduńskowolskiego SKSS ,,Sokół" podczas miedzywojewódzkich zawodów w Wójcinie w pow. wieruszowskim. Zdobyli 10 na 12 możliwych pucharów.

Zduńskowolanie startowali w konkurencjach karabin sportowy 20 strzałów, pistolet sportowy 20 strzałów, pistolet centralnego zapłonu 20 strzałów.
Wgrupie młodzików I miejsce zajęła Paulina Wrąbel, a II Marta Kujawiak z Sokoła.
Wśród juniorów w konkurencji ksp20 strzelcy z Sokoła zajęli trzy pierwsze miejsca: I - Magdalena Długosz, II - Jakub Krysiak, a III - Ewa Wrąbel.
W gronie seniorów w konkurencji ksp 20 Wojciech Sadowski zajął III miejsce, a w grupie seniorów psp 20 I miejsce wystrzelał Marian Cichecki, a II - Wojciech Sadowski. W tej grupie wiekowej zawodnicy z Sokoła byli też najlepsi w strzelaniu z pistoletu centralnego zapłonu. I miejsce zajął Marian Cichecki, a III - Wojciech Sadowski.
Jakdodaje Eugeniusz Kaleta, prezes SKSS Sokół Wojciech Sznajder zajął VI miejsce w trzech konkurencjach.

Teraz SKSS Sokół ma w planach organizację zawodów dla małych zduńskowolan z okazji Dnia Dziecka. Rozpoczną się 1 czerwca o godz. 9 w strzelnicy klubu przy ul. Szadkowskiej.

Zawodnicy przygotowują się także do kolejnych zawodów. W dniach 6-9 czerwca osiem osób z dwoma instruktorami pojadą na mistrzostwa Polski do Tarnowa.