Wicemistrzowie Polski ze Zduńskiej Woli uhonorowani. Puchar Tymbarku 2017 [zdjęcia]

Agnieszka Olejniczak
Drużyna Pogoni Zduńska Wola, która zdobyła wicemistrzostwo w Pucharze Tymbarku 2017 została uhonorowana przez władze miasta.

W Szkole Podstawowej nr 7, gdzie uczy się trzech zawodników mistrzowskiej drużyny, odbyła się uroczystość, na której władze miasta mogły pogratulować młodym piłkarzom sukcesu.

Wiceprezydent Elżbieta Szlachetka wręczyła chłopcom listy gratulacyjne oraz upominki. Piłkarze urządzili konkurs rzutów karnych dla koleżanek i kolegów.

Drużyna MGUKS Pogoń Zduńska Wola reprezentowała województwo łódzkie w finałowym turnieju na stadionie narodowym 2 maja.

W finale w kategorii U-12 chłopców spotkała się z drużyną SP 45 Wrocław.

W podstawowym czasie gry było 1:1,  ale w karnych Wrocław pokonał Zduńską Wolę 2:1.

Maksymilian Stangret MGUKS Pogoń Zduńska Wola został najlepszym zawodnikiem turnieju.