Widawia Widawa ograła LKS Paprotnia [FOTO]

Ryszard Dullek
LKS Paprotnia - Widawia Widawa (biało-niebieskie stroje) 0:3
LKS Paprotnia - Widawia Widawa (biało-niebieskie stroje) 0:3 Fot. Ryszard Dullek
Widawia Widawa ograła 3:0 LKS Paprotnia w 22. kolejce spotkań piłkarskiej sieradzkiej klasy okręgowej. Areną meczu było gminne boisko w Zapolicach, gdzie jako gospodarz rozgrywa mecze LKS Paprotnia.

Widawia Widawa wygrała mecz zasłużenie. Drużyna trenera Michała Majewskiego stworzyła sobie więcej od rywala akcji podbramkowych i co najważniejsze potrafiła je wykorzystać. Widawia objęła prowadzenie w 17. minucie gry. Gola na 1:0 zdobył Dawid Kazimierczak. Niespełna 10 minut później Mateusz Drąg podwyższył wynik na 2:0. Ostatnia bramka dla Widawii padła w końcówce meczu. W 88. minucie zwycięstwo ekipy trenera Majewskiego przypieczętował Marcin Konieczny. Zawodnicy LKS Paprotnia też stworzy sobie kilka akcji podbramkowych. Niestety podopieczni trenera Sławomira Sławskiego nie potrafili zamienić ich na gole.

LKS Paprotnia - Widawia Widawa 0:3 (0:2)

Gole: 0:1 Dawid Kazimierczak (17 min), 0:2 Mateusz Drąg (26 min), 0:3 Marcin Konieczny (88 min).

Inne wyniki 22. kolejki spotkań sieradzkiej klasy okręgowej

LUKS Bałucz - Warta Osjaków 2:1 (gole dla LUKS Bałucz zdobyli Bartłomiej Stasiak i Michał Kowalczyk)
Gal Gaz Galewice - Orkan Buczek 2:0
MLKS Konopnica - Piast Błaszki 4:0
Unia Sulmierzyce - Prosna Wieruszów 2:4
LKS Kobierzycko - LZS Brąszewice 3:1
LGKS Charłupia Mała - LZS Wydrzyn 6:0
GLKS Strzelce Wielkie - Start Łubnice 3:0