Wysoka wygrana drużyny MKS [zdjęcia]

Lech Kulma
Drużyna kobiet MKS Zduńska Wola rozegrała w środę kolejny mecz w trzeciej lidze. Wygrała z Różą Kutno 7:2.

Drużyna kobiet MKS Zduńska Wola rozegrała po niedzielnej porażce 2:1 w Skierniewicach, w środę podejmowała na własnym boisku zespół Róży Kutno. Wszystko rozegrało się już w pierwszej połowie po celnych trafieniach Juli Szymczak zawodniczki MKS, która strzeliła rywalkom aż pięć goli. Kutnowianki odpowiedziały jednym celnym trafieniem .

W drugiej połowie Anna Komorek trenerka drużyny MKS dała pograć rezerwowym zawodniczkom więc zespół przyjezdnych śmielej zaatakował i zdobył kolejnego gola ale gospodynie odpowiedziały dwoma celnymi trawieniami i całe spotkanie zakończyło się wygraną 7:2 dla MKS. W drużynie Róży Kutno na wyróżnienie zasługuje Justyna Matusiak.

MKS Zduńska Wola - Róża Kutno 7:2 (5:1)
Bramki: Julia Szymczak x5 , Natalia Archtek,Karolina Janicka - Justyna Matusiak x2.