Zduńskowolanie drudzy w Polsce w finale Orlika

Drużyna Orlik Team Zduńska Wola zajęła II miejsce w Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska. Rozgrywki finałowe rozegrano w sobotę w Warszawie.

W finale III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska młodzi zduńskowolanie zostali pokonani przez drużynę UKS Sprint Katowice. Finałowe mecze rozegrano na Warszawskim Torwarze. Zduńskowolanie przegrali z drużyną z Katowic 2:0.
II miejsce jest ogromnym sukcesem zduńskowolskiej drużyny. Aby dostać się do finału musieli pokonać w piątek Beniaminka z Krosna (wygrali 3:2). W sumie w turnieju wzięło udział ponad 700 uczestników (64 drużyny)z całej Polski.
Szerzej w środe w ,,Nad Wartą" oraz w piątek w ,,Naszym Tygodniku Zduńska Wola Łask"