Zwycięstwa i porażki MKS

Lech Kulma

Pierwszy zespół MKS Zduńska Wola uległ w Błaszkach drużynie Piasta 2:0 do przerwy przegrywając 1:0 a w drugiej połowie nie wykorzystał rzutu karnego.

Drugi zespół MKSu pokonał na własnym boisku bez problemu zespół LKS Kamienna 2:0 (1:0) . Bramki dla naszego zespołu strzelał Łukasz Jendrychowski . Nadmienić trzeba że w bramce stanął Konrad Kulma bramkarz, który ma za sobą występy w III i IV lidze i zachował czyste konto we wczorajszym meczu.

Drużyny młodzieżowe również wygrały swoje mecze ligowe i tak Juniorzy Młodsi prowadzeni przez Rafała Bartona pokonali na wyjeździe Wartę Działoszyn 2:0 , bramki strzelał Jan Siwek.

Kolejny zespół młodzieżowy pokonał na własnym boisku Wartę Osjaków 4:2 , bramki strzelali - Dawid Świątek x2, Ksawery Królak, Damian Przytuła. Drużyna jest prowadzona przez Łukasza Jendrychowskiego.

Nasze panie przegrały w Sieradzu. Nieudany był również weekend dla drużyny seniorek MKS, które uległy na wyjeździe 7:1 drużynie MOSiR Sieradz.