Zwycięstwa MKS-u [zdjęcia]

4:0 pokonała drużyna MKS-u w klasie rozgrywkowej Deyny zespół Czarnych z Rząśni. Zwycięstwem 1:0 zakończyło sie natomiast spotkanie juniorów MKS w lidze wojewódzkiej z Mazovią.

Relacjonuje Lech Kulma:
Drużyna MKS-u grająca w klasie rozgrywkowej Deyny pokonała na swoim boisku zespół Czarnych z Rząśni.
Pierwsza połowa była wyrównana a gol wpadł dopiero 5 minut przed przerwą a zdobył go zawodnik gospodarzy Cyprian Cieślarczyk. Druga połowa rozpoczęła się od szybkich ataków gospodarzy i już po 7 minutach po przerwie padł następny gol a strzelił go Paweł Kowalski. Kolejnego gola strzelił w zamieszaniu pod bramką gości Kamil Piegat, a było to 52 minucie spotkania. Pięć minut przed zakończeniem spotkania padła 4 bramka a na listę strzelców wpisał się Witold Kubiak, który gra w środku pola i rozegrał kolejne dobre spotkanie jest to zawodnik wywodzący się z piłkarskiej rodziny. Zespół MKS-u prowadzi trener Oktawian Maliszewski a jego drużyna nie przegrała meczu przez ostatnie cztery spotkania.

MKS Zduńska Wola - Czarni Rząśnia 4:0 (1:0)
Strzelcy bramek : Cyprian Cieślarczyk (35),Paweł Kowalski (45),Kamil Piegat (52),Witold Kubiak (75)

MKS: Szymon Szmyt (b) - Bartek Paczesny (c),Cyprian Cieślarczyk,Kamil Taterka, Robert Olejnik, Paweł Kowalski, Witold Kubiak, Krzysztof Puś, Jakub Ratajczyk, Mikołaj Janiak, Kamil Piegat, Karol Cieślak, Tomasz Lila, Dominik Lewandowski. Trener: Oktawian Maliszewski , kierownik - Sławomir Kubiak.
Czarni: Adam Stanek - Konrad Barszcz,Sebastian Sikorski,Michał Pęciak,Patryk Mentek,Piotr Rabęda,Sebastian Michalski,Piotr Nowak,Mateusz Łudczak,Marcin Pająk,Patryk Sekret,Michał Trzeciak,Sebastian Sudak.
Trener-Tomasz Brożyna , Kierownik - Oliwia Pająk.

Juniorzy starsi rozegrali swój kolejny mecz w lidze wojewódzkiej pokonując na wyjeździe zespół Mazovii z Rawy Mazowieckiej a gola na wagę trzech punktów zdobył Mariusz Juszczak pokonując bramkarza gospodarzy w 31 min. spotkania.

Mazovia Rawa Mazowiecka - MKS Zduńska Wola 0:1 (0:1)