Zwycięstwo MKS Zduńska Wola nad KS Chojne [zdjęcia]

Lech Kulma
W sobotę rozegrano ostatnią kolejkę meczów sieradzkiej klasy okręgowej sezonu 2015/16. MKS Zduńska Wola przypieczętował 6 pozycję w lidze pokonując na wyjeździe KS Chojne .

Gospodarze już po pięciu minutach spotkania prowadzili 1:0 po strzale Kamila Górznego.
Zawodnicy MKS tą sytuacją zostali podrażnieni i z każdą minutą zdobywali przewagę w meczu . W 22 minucie dobrze dysponowany Dawid Kończak zdobył gola wyrównującego a zaraz po przerwie strzelił bramkę na 3:1 w całym meczu miał cztery asysty.

Druga połowa należała już do drużyny MKSu , w której strzeli 4 gole a całe spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1 dla gości. Również w drugiej połowie trener MKS Tomasz Ziółkowski desygnował do gry juniora Adriana Filipiaka było to debiut w piłce seniorskiej dla młodego piłkarza.

Nadmienić trzeba że awans do IV ligi wywalczył sobie zespół LKS Kwiatkowice. Gratulujemy.

KS Chojne - MKS Zduńska Wola 1:6 (1:2 )

Bramki dla MKS : Dawid Kończak 22',46', Łukasz Rakowski 45',
Dawid Kępniak 61', Jakub Ratajczyk 63', Piotr Tomczyk 82'.
Bramka dla KS Chojne - Kamil Górzny .

Skład MKS : Kamil Ruszkowski - Mariusz Pietrzak,Filip Sowiński,Szymon Ratajczyk,Adrian Banasiak,Dawid Kończak, Łukasz Rakowski,Witold Kubiak,Łukasz Szczepański,Filip Jaszczak,Dawid Kepniak,Adrian Filipiak,Szymon Szmyt, Jakub Ratajczyk,Przemysław Pawłowski,Piotr Tomczyk.