Amatorzy Zapolice remisują z TS Janiszewice [zdjęcia]

W niedzielę 22 września w klasie B grupa III rozegrano mecz pomiędzy TS Janiszewice a drużyną Amatorzy Zapolice. Spotkanie zakończyło się remisem.

Relacjonuje Lech Kulma:
Początek spotkania należał do drużyny Amatorzy Zapolic, ale w bramce gospodarzy z Janiszewic dobrze spisywał się Sebastian Kanty. W 15 minucie przed polem karnym gości został faulowany zawodnik Janiszewic a do rzutu wolnego podszedł Piotr Świniarski i przepięknym uderzeniem pokonał bramkarza gości Wiktora Małoszczyka . Wynikiem 1:0 zakończyła się pierwsza połowa spotkania . W drugiej połowie mecz się zaostrzył, a sędzia pokazał kilka kartek. Zgromadzeni na trybunach kibice musieli czekać aż do 78 minuty na kolejnego gola. Tym razem do siatki trafił Mateusz Zaborowski zawodnik z Zapolic i ustalił wynik całego spotkania na 1:1.