MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Artystyczny dzień otwarty w Liceum Plastycznym w Zduńskiej Woli. Szkoła rozpoczęła nabór ZDJĘCIA

Redakcja
Na  dzień otwarty zaprosiło  Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zduńskiej Woli. Połączono go z warsztatami ceramiki. Szkoła rozpoczęła właśnie nabór do klas pierwszych.
Na dzień otwarty zaprosiło Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zduńskiej Woli. Połączono go z warsztatami ceramiki. Szkoła rozpoczęła właśnie nabór do klas pierwszych. zdunskawola.naszemiasto
Na dzień otwarty zaprosiło Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zduńskiej Woli. Połączono go z warsztatami ceramiki. Szkoła rozpoczęła właśnie nabór do klas pierwszych.

Na dzień otwarty zaprosiło Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Zduńskiej Woli.
Goście mogli obejrzeć sale lekcyjne oraz szkolne zakamarki, w tym m.in. pracownie malarstwa, rzeźby czy fotografii oraz szkolną Galerię Na rogu , gdzie trwa wystawa prac dyplomowych. Mogli dowiedzieć się od uczniów i nauczycieli co oferuje placówka a nawet spróbować swoich artystycznych umiejętności na warsztatach ceramiki.
Goście mieli też możliwość porozmawiania z nauczycielami oraz zapoznania się z kierunkami kształcenia na rok szkolny 2024/25.
Zdecydowani mogli pobrać wnioski rekrutacyjne. Zduńskowolskie liceum plastyczne rozpoczęło bowiem dzisiaj, 20 kwietnia podczas Dnia otwartego nabór do klas pierwszych.

Nabór do Liceum Plastycznego

Rozpoczął się nabór do klasy pierwszej 5-letniego Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. K. Kobro dla absolwentów szkół podstawowych.
W szkole realizowane są następujące specjalizacje:

  • Projektowanie przestrzeni
  • Projektowanie graficzne
  • Projektowanie ubioru
  • Ceramika artystyczna

O przyjęcie do klasy I liceum sztuk plastycznych może ubiegać się kandydat, który w danym roku kalendarzowym kończy nie więcej niż 17 lat. Szkoła prowadzi nabór w tradycyjny sposób, czyli trzeba pobrać wniosek i wypełniony dostarczyć do swkretariatu szkoły. Nabór potrwa do 27 maja. egzaminy wstępne rozpoczną się 3 czerwca. WNIOSEK I SZCZEGÓŁY NABORU TUTAJ

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zdunskawola.naszemiasto.pl Nasze Miasto