MKS Zduńska Wola -Tęcza Brodnia. Wygrał MKS

[email protected]
3:1 wygrał z Tęczą Brodnia MKS Zduńska Wola podczas pierwszej kolejki sieradzkiej ligii okregowej. Mecz rozegrano w sobotę, 11 sierpnai w Brodni.

Pierwsze 30 minut toczyło się pod dyktando gospodarzy z Tęczy Brodnia, którzy jako pierwsi strzelili bramkę. W kolejnych minutach meczu inicjatywa należała do MKS. Zdołał wyrównać jeszcze przed przerwą za sprawą trafienia Krystiana Sztankiewicza.

W drugiej części meczu na prawe skrzydło wszedł młody Jasiek Siwek (rocznik 2002), który uczestniczył przy 2 kolejnych bramkach MKSu. Gola na 1:2 strzelił Mateusz Wroński po dośrodkowaniu z rzutu wolnego (faulowany był Siwek). Wynik na 1:3 ustalił sam zainteresowany wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem.

Było to pierwsze historyczne trafienie tego młodego zawodnika Jana Siwka w zespole seniorskim MKS Zduńska Wola.