MKS Zduńska Wola wygrywa kolejny mecz [zdjęcia]

[email protected]
MKS Zduńska Wola - UMKS Ostrovia Ostrówek
MKS Zduńska Wola - UMKS Ostrovia Ostrówek Lech Kulma
MKS Zduńska Wola ma na swoim koncie kolejny wygrany mecz w klasie A. W niedzielę, 1 września, drużyna pokonała Ostrovię Ostrówek 3:0.

Relacjonuje Lech Kulma z MKS Zduńska Wola:

W piątej kolejce klasy A (grupa II) MKS Zduńska Wola podejmował na własnym boisku UMKS Ostrovia Ostrówek . Gospodarze od początku meczu zaatakowali drużynę gości ale ci umiejętnie się bronili poprzez skracanie pola gry. To powodowało, że zawodnicy MKS byli łapani na pozycji spalonej . W 15 minucie zawodnik Ostrovii w polu karnym zagrał piłkę ręką i sędzia podyktował rzut karny. Po strzale Marcina Piotrowskiego piłka trafiła jednak w słupek i pierwsza połowa zakończyła się remisem 0:0.
W drugiej połowie trener MKS Zduńska Wola dokonał kilku zmian i gra ze strony gospodarzy nabrała szybkości. W 10 minut zdobyli trzy bramki . W 65 minucie pierwszą bramkę zdobył Michał Pawlak po dokładnym podaniu przez Karola Koseckiego. Kolejna bramka padła po indywidualnej akcji Karola Koseckiego, w 72 minucie. Po kolejnych trzech minutach ten sam zawodnik ponownie pokonał bramkarza gości i wynikiem 3:0 MKSZduńska Wola wygrał całe spotkanie.

MKS Zduńska Wola - UMKS Ostrovia Ostrówek 3:0 (0:0)
Bramki - Michał Pawlak 65' , Karol Kosecki 72',75'.

MKS Zduńska Wola : Daniel Zielonka - Marcin Piotrowski,Wojciech Sopur,Mateusz Witczak,Bartosz Niziołek,Michał Pawlak,Karol Kosecki,Filip Piasecki,Szymon Ratajczyk,Radomir Kaniewski,Przemysław Pawłowski,Dawid Ciesielski,Bartosz Krymarys,Marcin Matysiak,Marcin Orzepiński,Michał Pietrzykowski, Łukasz Kosiński.
Trener - Romuald Solarek

Ostrovia Ostrówek :Szymon Marciniak - Szymon Grala,Dawid Psyta,Adrian Wróbel,Paweł Grzybek,Maciej Olejnik,Piotr Banaś,Michał Koza,Marcin Zapert,Tomasz Spychała,Krzysztof Brożyna,Rafał Lorek,Sebastian Mrusek,Mateusz Krzemianowski.