Młociarze MUKS Park Zduńska Wola triumfują na Mistrzostwach Polski LZS ZDJĘCIA

OPRAC.: red.
Młodzi lekkoatleci z klubu  MUKS  Park Zduńska Wola odnoszą sukcesy na Mistrzostwach Polski LZS. Młociarze zdobyli aż 3 złote medale dzięki czemu MUKS Park Zduńska Wola plasuje się obecnie na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej wszystkich klubów.
Młodzi lekkoatleci z klubu MUKS Park Zduńska Wola odnoszą sukcesy na Mistrzostwach Polski LZS. Młociarze zdobyli aż 3 złote medale dzięki czemu MUKS Park Zduńska Wola plasuje się obecnie na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej wszystkich klubów. MUKS Park Zduńska Wola

Mistrzostwa Polski LZS okazały się dla młodych lekkoatletów z Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Park Zduńska Wola prawdziwym festiwalem sukcesów. Zduńskowolanie zdobyli aż trzy medale, w tym dwa złote. Dzięki znakomitym wynikom swoich młociarzy MUKS Park Zduńska Wola plasuje się obecnie na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej wszystkich klubów.

Zuzanna Śmiglewska, młoda i utalentowana zawodniczka MUKS Park Zduńska Wola, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski LZS w rzucie młotem, osiągając wynik 55.91 metra. Jej występ był prawdziwą demonstracją siły i techniki, która zapewniła jej pierwsze miejsce na podium.

Wiktor Kruszwic, kolejny reprezentant MUKS Park Zduńska Wola, dołożył do dorobku klubu drugi złoty medal, wygrywając rywalizację mężczyzn z wynikiem 59.47 metra. Wiktor, znany ze swojej nieustępliwości i perfekcyjnej techniki, potwierdził swoją klasę i dominację na krajowej scenie.

Jakub Szewczyk stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal z nowym rekordem życiowym wynoszącym 54.77 metra.