Piłkarki Pogoni dograły zaległy mecz z UKS Loczki Wyszków [FOTO]

Krzysztof Kochelak
Piłkarki Pogoni dograły zaległy mecz z UKS Loczki Wyszków
Piłkarki Pogoni dograły zaległy mecz z UKS Loczki Wyszków mat. Pogoń Zduńska Wola
Drugoligowa drużyna kobiet Pogoni Zduńska Woladograła zaległy mecz VIII kolejki z rundy jesiennej z drużyną UKS Loczki Wyszków. Drużyna Pogoni przegrała ten mecz z wyżej notowanymi gospodyniami 0:3.

Mecz został rozegrany w sobotę 24 marca na boisku Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wyszkowie.
Nie udała się wyprawa drużyny Pogoni do Wyszkowa, która po raz drugi musiała dograć mecz z października ubiegłego roku. Wtedy zespoły spotkały się po raz pierwszy, a mecz został przerwany w 25 minucie z powodu złego stanu boiska przy wyniku 0:0. W dokończonym meczu lepsze okazały się gospodynie wygrywając po trzech bramkach strzelonych przez Paulinę Pokraśniewicz. Po rundzie jesiennej zduńskowolanki zajmują 6 miejsce w tabeli.

UKS LOCZKI WYSZKÓW - POGOŃ ZDUŃSKA WOLA 3:0 (0:0)

1:0 - Paulina Pokraśniewicz (60')
2:0 - Paulina Pokraśniewicz (69')
3:0 - Paulina Pokraśniewicz (85')

SKŁAD DRUŻYNY:
Beata Rogowska - Ewelina Niciak, Julia Szymczak (73' Paulina Koryń), Michalina Sutowicz, Olga Kopeć - Julita Augustyniak, Marta Grzelak, Martyna Kowalska, Weronika Góra - Martyna Szymczak, Justyna Kubik

W najbliższy weekend rusza runda rewanżowa w 2 lidze kobiet, lecz w 12 kolejce drużyna Pogoni będzie pauzować z powodu wycofania się zespołu KS Teresin. Natomiast w 13 kolejce zespół Pogoni będzie podejmować na własnym stadionie drużynę KS Gosirki Piaseczno. Mecz ten odbędzie się w sobotę 7 kwietnia o godzinie 16:00.