Siatkarze MKS Zduńska Wola wygrywają [zdjęcia]

Siatkarze MKS Zduńska Wola wygrali w sobotę z Siatkarzem Drużbice
Siatkarze MKS Zduńska Wola wygrali w sobotę z Siatkarzem Drużbice Lech Kulma
W inauguracyjnym meczu III ligi piłki siatkowej MKS Zduńska Wola podejmował zespół Siatkarza Drużbice . Mecz rozegrano w sobotę 28 września w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 6 w Zduńskiej Woli.

Relacjonuje Lech Kulma z MKS Zduńska Wola:

Pierwszy set nie ułożył się po myśli naszych zawodników i został przegrany do 20. Kolejne dwa sety należały już do MKS Zduńska Wola i wygraliśmy je do 20 i 23. W czwartym secie goście doprowadzili do remisu w setach pokonując nasz zespół do 22. O rozstrzygnięciu zadecydował piąty set, w którym nasi zawodnicy nie dali szans gościom i w Tie-breaku wygrali do 11.

MKS Zduńska Wola - Siatkarz Drużbice 3:2 w setach 20:25,25:20,25:23,22:25,15:11.

Kolejne spotkanie we własnej hali MKS Zduńska Wola zagra 12 października z zespołem GKS Kamieńsk.

MKS Zduńska Wola : Bartosiewicz Jakub, Smolak Konrad, Rogalski Adrian, Krawczyk Roman, Paszak Maksymilian, Buczkowski Daniel, Sobczak Bartłomiej, Niewiadomski Paweł, Cieślak Michał, Kruszek Mateusz, Grzanka Kamil, Rogalski Konrad.