MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Strefa Inicjatyw Społecznych w ramach Dni Zduńskiej Woli ZDJĘCIA

Redakcja
Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na rzecz  których działają i zaprezentować swoja działalność. Taka strefa działa dzisiaj, 14 czerwca do wieczora na terenie  Inkubatora Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli. To przedsięwzięcie towarzyszące tegorocznym Dniom Zduńskiej Woli.
Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na rzecz których działają i zaprezentować swoja działalność. Taka strefa działa dzisiaj, 14 czerwca do wieczora na terenie Inkubatora Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli. To przedsięwzięcie towarzyszące tegorocznym Dniom Zduńskiej Woli. UM Zduńska Wola, zdunskawola.naszemiasto,
Strefa Inicjatyw Społecznych, czyli miejsce gdzie wolontariusze mogą spotkać się z osobami, na rzecz których działają i zaprezentować swoją działalność. Taka strefa działa dzisiaj, 14 czerwca do wieczora na terenie Inkubatora Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli. To przedsięwzięcie towarzyszące tegorocznym Dniom Zduńskiej Woli.

Trwa Strefa Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli - wydarzenie towarzyszące Dniom Zduńskiej Woli . Od przedpołudnia do wieczora przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń i wolontariusze dzielą się swoją działalnością, opowiadają o sobie.

Strefa Inicjatyw Społecznych na terenie Inkubatora Inicjatyw Społecznych przy ulicy Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli ma działać dzisiaj, 14 czerwca do godz. 19.

Strefa Inicjatyw Społecznych to możliwość poznania grup i organizacji społecznych, jakie działają w Zduńskiej Woli. Cały inkubator przy ul. Łaskiej 38 otwarto dla mieszkańców i mieszkanek Zduńskiej Woli i okolic. Przygotowano warsztaty rysunku, rozmowy o malarstwie, teatrze i wolontariacie, ale także spotkania z psychologami. Na piętrze Inkubatora Inicjatyw Społecznych można ponadto obejrzeć wystawę prac Joanny Lewandowskiej i Joanny Cieślak zatytułowaną "Podróż w głąb siebie".

Koordynujący działania Inkubatora Inicjatyw Społecznych w Zduńskiej Woli Beata Zwierzyńska i Aleksander Szyszka mogli także podziękować wolontariuszom. Dyplomy i upominki dla Anny Skweres, Agaty Kowalczyk, Renaty Walochy, Oliwii Mocarskiej i Kamila Kmiecia wręczył prezydent Zduńskiej Woli Konrad Pokora.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zdunskawola.naszemiasto.pl Nasze Miasto