MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli podsumowali greckiego Erasmusa ZDJĘCIA

Redakcja
Na praktykach w Grecji miała okazję szkolić się grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli. Umożliwił im to udział szkoły w europejskim programie Erasmus. Teraz podsumowali to, czego się nauczyli.
Na praktykach w Grecji miała okazję szkolić się grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli. Umożliwił im to udział szkoły w europejskim programie Erasmus. Teraz podsumowali to, czego się nauczyli. zdunskawola.naszemiasto
Na praktykach w Grecji miała okazję szkolić się grupa uczniów Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 im. Obrońców Westerplatte w Zduńskiej Woli. Umożliwił im to udział szkoły w europejskim programie Erasmus. Teraz podsumowali to, czego się nauczyli.

W Zespole Szkół Mechanicznych nr 1 w Zduńskiej Woli podsumowany został program Erasmus+. To europejski projekt, dzięki któremu uczniowie już po raz szósty mieli możliwość skorzystania z zagranicznych praktyk zawodowych współfinansowanych przez Unię Europejską. Dzięki temu uczniowie mogli odbyć praktyki w Grecji. Swoje umiejętności podnosili tam kształcący się w klasach o profilu:

  • technik logistyk
  • technik pojazdów samochodowych
  • technik mechatronik.

Na dwutygodniowe zagraniczne praktyki do Grecji wyjechało 24 uczniów i 3 nauczycieli Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli. Nie tylko podnosili swoje kwalifikacje m.in. w greckich specjalistycznych warsztatach samochodowych, hurtowniach czy firmach logistycznych. Mieli też czas na odpoczynek i zwiedzanie kraju o bogatej historii i kulturze. Byli m.in. na wycieczce w Salonikach, zwiedzili Stary Panteleimon niedaleko Olimpu, byli też na malowniczej wyspie Skiathos oraz na wyspie Meteory, gdzie jest kompleks klasztorów prawosławnych. O PRAKTYKACH PISALIŚMY TUTAJ

Uczniowie „mechanika” podsumowali praktyki w Grecji

Podsumowanie praktyk i wręczenie certyfikatów udziału miało miejsce dzisiaj, 14 czerwca w murach Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli. Uczniowie i nauczyciele podzielili się swoimi wrażeniami z udziału w projekcie. Podsumowaniu praktyk towarzyszyło wręczenie certyfikatów udziału.

To była już szósta grupa uczniów, która w ciągu ostatnich lat miała okazję poznawać Grecję dzięki udziałowi szkoły w Erasmusie. Wcześniej na praktykach z Erasmusa w Grecji i Włoszech byli m.in. uczniowie klas technikalnych w zawodach: logistyk, mechanik i technik pojazdów samochodowych. Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Zduńskiej Woli mają możliwość wyjazdów na zagraniczne praktyki zawodowe w ramach programu Erasmus+ do końca 2027roku.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na zdunskawola.naszemiasto.pl Nasze Miasto